Belgische Prijs voor Architectuur
Belgische prijs 2015
Archieven
Overview
Contact
Organisatie
Gastorganisator
Prijsuitreiking
Hoofdsponsor
Met de medewerking van
Met de steun van
Sponsors
Projecten 2009 (53)
Eengezinswoningen
- Ines Camacho ARCHITECTE laureaat
- Gert Somers laureaat
- Office Kersten Geers David Van Severen genomineerd
- Pierre Blondel Architectes SPRL genomineerd
- Verdickt & Verdickt ARCHITECTEN genomineerd
- 360 architecten bvba genomineerd
- BULK architecten geselecteerd
- Wim Goes Architectuur geselecteerd
- van de voorde - piffet . architecten geselecteerd
- van de voorde - piffet . architecten geselecteerd
- dmvA-architecten + A3 (Art, Architecture And more geselecteerd
- dmvA-architecten + A3 (Art, Architecture And more geselecteerd
- pulsarchitecten geselecteerd
- jan de vylder architecten geselecteerd
- jandemuynckarchitecten geselecteerd
- BLAF architecten geselecteerd
- ampe.trybou architecten geselecteerd
- LEDROIT-PIERRET-POLET geselecteerd
Niet-residentieel publieke sector
- Coussée & Goris architecten laureaat
- noA architecten genomineerd
- TV DIERENDONCK-ONRAET-CALLEBAUT-DESMYTER genomineerd
- Bureau vers plus de bien-être (V+) genomineerd
- AWAA for cwarchitects sprl geselecteerd
- Pierre Blondel Architectes SPRL geselecteerd
- jan de vylder architecten geselecteerd
- MDMA bvba geselecteerd
- Bontinck Architecture and Engineering geselecteerd
- Huiswerk architecten bvba geselecteerd
- Eurostation nv geselecteerd
- Hans Verstuyft Architecten geselecteerd
- Baumans Deffet sprl geselecteerd
- Philippe Samyn and Partners geselecteerd
- Bureau vers plus de bien-être (V+) geselecteerd
- Architectenbureau Stein Van Rossem bvba geselecteerd
- ABSCIS ARCHITECTEN BVBA geselecteerd
- De Smet Vermeulen architecten bvba geselecteerd
- architecten BOB361 architectes geselecteerd
- l'Escaut Architecture geselecteerd
- B-architecten geselecteerd
- SumProject / Studio Bruno geselecteerd
Publieke Ruimte
- Office Kersten Geers David Van Severen genomineerd
- H & V / Holoffe - Vermeersch architecture genomineerd
- Grontmij Vlaanderen nv. i.s.m. Christian Kieckens Architects genomineerd
- Atelier 2F geselecteerd
Groepswoningbouw
- Jonas Beckers & Matthias Verhulst genomineerd
- Tomas Nollet en Hilde Huyghe architecten genomineerd
- atelier d'architecture Georges-Eric Lantair genomineerd
- Mys&Bomans Architectuurkantoor bvba geselecteerd
- Olivier Fourneau Architectes geselecteerd
- dmvA-architecten + A3 (Art, Architecture And more geselecteerd
- pulsarchitecten geselecteerd
- META Architectuurbureau geselecteerd
- TV De Neuter - Hermans - Verheyen geselecteerd
Ernest Allardstraat 21, bus 3 - 1000 Brussel – Tel.: +32 2 512 34 52 – Fax: +32 (0)10 22 43 53 – info@fab-arch.be